Hakkımızda

Biz bir aileyiz.:) Gerçekten öyle kurucumuzun 1985 yılında çıktığı bu serüvende yıllar içerisinde kardeşleri de birer birer yanında yer aldılar. Bir kağıt ve kurşun kalem ile başlayan macera şimdilerde tüm aileyi bir arada tutan kocaman bir operasyon.

Hem de zamanla ailemiz içerisinde yüzlerce kişi daha yer buldu ve bizimle beraber insanların yaşam alanlarını kendi tarzları ile yaratmalarına katkıda bulunuyorlar. Tasarımdan üretime kadar her sürecin incelikle takip edildiği organizasyonumuzda deneyimlerini bizimle kazanmış ya da edindikleri deneyimleri bizimle paylaşan çalışma arkadaşlarımızdan aldığımız güven Sayesinde işimizi "evimde olmasını istemiyorsam üretmem" mottosu ile devam ettiriyoruz.

Deneyimli mimarlarımızın kaleminden çıkan tasarımlar firmamız bünyesinde bulunan her kademedeki çalışma arkadaşlarımızdan fikirler taşıyor. Bu tasarımları gerçeğe dönüştürmek için malzeme ve üretim teknikleri biliminin tüm imkanlarını kullanan mühendis ve teknisyenlerimiz fikirlerin dokuya dönüşmesini sağlıyorlar. Pazarlama ve halkla ilişkiler departmanımız ortaya çıkan ürünleri uzun bir inceleme sürecinden sonra yönetim kurulumuza sunarak onay alıyor ve öncelikle Türkiye genelinde 84 satış noktamızda sunulmak üzere üretim süreçleri başlatılıyor. Yine pazarlama ve marketing departmanlarımız dünya çapında fuarlarda gözde modellerimizi yerli ve yabancı kullanıcıların beğenisine sunuyorlar.

Kullanılacak ürünlerde önceliğimiz her tarzı yansıtmaya özen göstermek bu kriteri kolay kullanım ve Konfor takip ediyor. Ancak en önemli kriterimiz ürünlerimizi gerçekten kalite fiyat endeksi en uyumlu seviyede kullanıcı ile buluşturmak. Kalite demişken. Ürünlerimizde kullandığımız ham veya işlenmiş tüm malzemeler Ar-Ge departmanımızda halk sağlığı, uzun ömür ve ergonomi başta olmak üzere belli konu başlıklarına göre sıkı bir denetlemeden geçerek satın alması yapılıyor. Bu şekilde değerlendirmeler neticesinde çalışmakta olduğumuz iş ortaklarımızla bağ kurmamız ne kadar uzun sürdü ise o kadar sağlam oldu. Bu nedenle tüm çözüm ortaklarımızı gururla kullanıcı ve yabancı yatırımcılara anlatabiliyoruz.

 

Ürünlerimizin organik malzemeler kullanılarak yapıldığını göz önünde bulundurursak bu durum bize sosyal bir sorumlulukta yüklemekte. Üretimlerimizde kullandığımız ahşap malzemeleri genellikle endüstriyel amaçla yetiştirilen ağaçlardan üretim yapan tedarikçilerden sağlayarak hem kullandığımız malzemenin gelecek nesillere bir falan filan oluşturmasının önüne geçiyor hem de kullanılan ağaçların yerine yenilerini dikerek doğamıza katkıda bulunuyoruz.

 

Kullanıcı ile buluşan her takım ürünümüzün hangi miktarda ağaç kullanılarak yapıldığını hesaplayarak müşterilerimiz adına fidanlar dikiyoruz. Üstelik her bir fidanımızın ismi var ve bu isimler ilgili müşterilerimiz tarafından belirleniyor. Sosyal sorumluluk deyince sadece bir konuya bağlı kalmak mümkün değil. o yüzden ağaçlandırma ve bunun gibi uygulanan ve uygulanacak birçok projemiz var.

 

Yalnızca belirlenmiş koleksiyon modelleri üretmiyor aynı zaman da özel sipariş mobilya üretimi de gerçekleştiriyoruz. Otel, rezidans, cafe, restoran, ofis vb. mekanlar için özel projeler yapıyoruz.

 

Peki beğendiğiniz ürünü satın aldınız ve rahatlıkla kullanmaya başladınız sizce bizimle ilişkiniz bitti mi? Tabi ki hayır :) Tüm ürünlerimiz için 2 yıl boyunca garanti ve aynı zamanda ömür boyu hizmet veriyoruz. Koltuk takımınızın rengini mi değiştirmek istiyorsunuz. Gelin yeni kumaş modellerine bakalım ve değiştirelim. Yatak odası takımınızda kullanılan dekoratif malzemelerden sıkıldınız mı? Uzmanlarımızdan kulp, ayak vs. gibi ek ürünler için bilgi edinebilir dilediğiniz modeli satın alarak değiştirebilirsiniz. Hangi konuda ne zaman yardıma ihtiyacınız olursa biz yanınızdayız. Anlayacağınız biz bir aileyiz ve mutlu mekanlar için güzellikler üretiyoruz.